Seznam vydání

Redakce

Eva Hanáková byla čtyři roky šéfredaktorkou týdeníku Ekonom. Během jejího působení časopis prošel významnými obsahovými změnami, které vedly k výraznému posílení jeho pozice na trhu. Před tím řídila sekci Podniky a trhy v Hospodářských novinách.

eva hnakova_vyrez_oblicej.png


Naďa Kubalíková pracovala jako editorka v MF Dnes, týdeníku Ekonom a naposled v téže funkci v časopisu Euro. Funkci editorky zastává také ve vydavatesltví Tablet Media.

FOTO_NK.jpg


Jiří Pšenička začínal svoji žurnalistickou dráhu v roce 1992 v Českém deníku. Posléze působil v Lidových novinách, časopisech Týden a Euro, kde se věnoval zejména investigativní novinařině a ekonomickým tématům. Posledních pět let zastával post šéfreportéra týdeníku Ekonom. Na stejné pozici působí ve vydavatelství Tablet Media.

Foto_JP.jpg

 

Jan Štětka vystudoval český jazyk a historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V médiích působí více než dvacet let. Byl redaktorem a komentátorem v denících Lidové noviny, MF Dnes a v týdenících Euro a Ekonom. Zabývá se převážně politicko-společenskými tématy.

FOTO_JS.jpg

 

Martin Mařík začínal v Zemědělských novinách, poté působil mj. v MF Dnes, Euru, Hospodářských novinách a naposledy v týdeníku Ekonom. Věnuje se ekonomicko-politickým tématům, kauzám, a detailně např. také agrární politice. Martin Mařík je od roku 1978 členem České společnosti entomologické.

FOTO_MM.jpg


Lukáš Rozmajzl působil jako reportér webového zpravodajství televize Nova, editor serveru iHNed.cz a naposledy v týdeníku Ekonom. Zaměřuje se převážně na technologie.

FOTO_LR.jpg


Táňa Králová pracovala v odborném zemědělském tisku, týdeníku Euro a působila také jako tisková mluvčí ministerstva zemědělství.

 Foto_TK.jpgKontakty: jméno.prijmeni@tabletmedia.cz

 

Video